1924–2007
21
101 %
850 Kč
90 000 Kč
olej, plátno
v 70 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják 1982, na rubu 1982 Vlad. Jarcovják
lept 48/100
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Vl. Jarcovják 81