1922–1986
57
114 %
13 000 Kč
550 000 Kč
lavírovaná malba tuší, běloba, karton
45 x 62 cm
Signatura: VJ. 82
lavírovaná kresba tuší, karton
45 x 31,5 cm
Signatura: vzadu Pozůstalostní razítko č. 376 s podpisem V. Janouškové
33,5 x 45 cm
Signatura: vzadu Pozůstalostní razítko č. 198 s podpisem V. Janouškové
malba tuší, karton
60 x 42,5 cm
Signatura: vzadu VJ 60
tempera, lak, vrypy, karton
44,5 x 62 cm
Signatura: VJ 80, vzadu Pozůstalostní razítko č. 42
tempera, tuž, karton
45 x 63 cm
Signatura: VJAN 65
60. léta
tempera, kresba
49 x 29 cm
Signatura: na rubu razítko s pozůstalosti sochaře V. Janouška č. 41
kresba tuší, karton
30 x 42 cm
Signatura: VJ84/II
olej, plátno
28 x 21 cm
Signatura: nesignováno
sítotisk 8/200
42 x 30 cm
Signatura: PD V J
kresba tuší, karton
30 x 42 cm
Signatura: PD 12.IV.81 V.J.
kresba tuší, karton
30 x 42 cm
Signatura: PD VJ 84/II