1922–1986
57
114 %
13 000 Kč
550 000 Kč
14 x různé techniky
9,5 x 9 / 29,5 x 20,5 cm
Signatura: 14 x D různě
80. léta 20. stol.
kovová plastika, dřevo
v. 31,5 cm
kombinovaná technika, tuš, karton
24,5 x 61 cm
Signatura: PD monogram V. J. 79
28,5 x 22 cm
Signatura: UD V + V Janouškovi
litografie 19/100
42 x 30 cm
Signatura: VJ
serigrafie 52/60
21 x 29,5 cm
Signatura: Janoušek 85
akvarel
22 x 33 cm
50. léta
akvarel
29 x 21 cm
52,5 x 38,5 cm
Signatura: PD V. Janoušek 16.7.1966
33,5 x 45 cm
Signatura: DU V. Janoušek 72
kvaš, tuš
22 x 29,5 cm
Signatura: V Jan 80
lavírovaná tuš, karton
50 x 35 cm
Signatura: V. Janoušek 1965