7
100 %
500 Kč
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
barevná litografie, autorský tisk
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Jan 1993
litografie 67/100
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan 1985