7
100 %
500 Kč
olej, deska
v 39,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan 1993
2 x litografie, 3 x barevná litografie (22/30, 113/200, 55/200)
21 x 20 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x PD Jan (1993, 1994), 2 x na rubu autorské razítko