1919–1997
34
120 %
46 500 Kč
460 000 Kč
olej, lepenka
42,5 x 31 cm
Signatura: PD monogram V. H.
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm
Signatura: PD V. Hložník 77
litografie 1/20
37 x 53 cm
Signatura: PD V. Hložník, 58, LD Hložník 58 v tisku