1905–1993
8
115 %
16 000 Kč
3 800 Kč
25 000 Kč
akvarel, kresba perem
v 12 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová 56.
litografie, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Vilma Kotrbová