1905–1993
8
115 %
16 000 Kč
3 800 Kč
25 000 Kč
kombinovaná technika, tempera, karton
v 40,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová
akvarel, kresba perem
v 12 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová 56.
litografie, autorský tisk
v 21,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Vilma Kotrbová
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
70 x 50 cm
Signatura: PN Vilma Kotrbová 50
litografie
10 x 16,5 cm
Signatura: Vilma Vrbová