1905–2001
37
131 %
12 000 Kč
1 700 Kč
28 000 Kč
koláž, olej, kresba, malba temperou
76 x 57 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 77
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, pastel
30 x 60 cm
Signatura: sign. LD plocek 1940
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
voskovaná tempera, karton
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1992
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
31 x 44 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
vosková komb. technika, lepenka
48 x 38 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1983
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kvaš, papír
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1944
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |