1905–2001
37
131 %
12 000 Kč
1 700 Kč
28 000 Kč
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1989, na Vilém Plocek
vosková tempera, lepenka
v 27 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Vilém 1993, na rubu Vilém Plocek / 1993
v 27,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Vilém Plocek 1944, na rubu Vilém Plocek / 1944
litografie č. 11
v 28 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
serigrafie / litografie
15,5 x 19,5 / 21 x 16 cm
Signatura: LD Eva Vlasáková / PD Vilém Plocek 1986, Vilém Plocek 1970 v tisku
zinkografie, tuš
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1975
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1978
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
kresba tuší, zinkografie
12 x 12 cm
Signatura: PD Vilém Plocek pod dedikací
18,5 x 14 cm
Signatura: LD Vilém Plocek 1978
tempera
58 x 38 cm
Signatura: PD Vilém Plocek