1905–2001
37
131 %
12 000 Kč
1 700 Kč
28 000 Kč
kombinovaná technika, olej, tempera, koláž, lepenka
76 x 57 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 77
kresba tužkou, akvarel
23 x 56 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
kresba tuší, akvarel
35,5 x 16 cm
Signatura: Vilém Plocek 1974
tempera
39,5 x 79 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1976
36 x 77 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1967
tempera
28,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1998
akvarel
29 x 40 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1943
30 x 21 cm
akvarel
18 x 52 cm
Signatura: Vilém Plocek 1944
tempera
24,5 x 37,5 cm
Signatura: Vilém Plocek 1979
tempera, lepenka
40 x 29 cm
Signatura: Vilém Plocek 1998
vosková komb. technika, lepenka
48 x 38 cm
Signatura: Vilém Plocek 1983