1878–1957
73
156 %
724 Kč
36 000 Kč
kresba tužkou, akvarel
41,5 x 32 cm
Signatura: V. S. 2.XI.1941
kresba tužkou, akvarel
41,5 x 32 cm
Signatura: PD V. S. 2.XI.1941
litografie
18,5 x 13 cm
Signatura: V. S v tisku