11
100 %
100 Kč
litografie, akvarel
13 x 13,5 cm
Signatura: PD Věroslav Bergr 1982
kresba tužkou, akvarel
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16 x 9,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16,5 x 6,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
12 x 8,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
litografie, akvarel
17 x 12,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr