11
100 %
100 Kč
dřevoryt, 2 x litografie
12,5 x 6 / 5 x 9,5 cm
Signatura: UD K. Šafář, UD Věroslav Bergr, PN VRytíř, LD monogram VR v tisku
suchá jehla 1/2
26,5 x 14 cm
Signatura: PD Věroslav Bergr 1972
suchá jehla 1/1
21,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Věroslav Bergr 74
litografie, akvarel
13 x 13,5 cm
Signatura: PD Věroslav Bergr 1982
kresba tužkou, akvarel
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16 x 9,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16,5 x 6,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
12 x 8,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
litografie, akvarel
17 x 12,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
litografie
17 x 6 cm
Signatura: D Věroslav Bergr 85
litografie
17 x 6 cm
Signatura: Věroslav Bergr 85