1923–1974
59
132 %
720 Kč
880 Kč
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
5 x 4 c m
Signatura: UD V. Sivko 72
24 x 27 cm
Signatura: neznačeno
litografie
6,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: neznačeno
13 x 8 cm
Signatura: PD monogram 57 SV v tisku
barevná litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno