11
159 %
45 000 Kč
260 000 Kč
serigrafie 2/3
v 7,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V. Menčík 61
serigrafie 3/6
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960
serigrafie 6/7
v 22,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960/21
v 16 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
serigrafie 6/9
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD V. Menčík 1960/19
v 21 ✕ š 27 cm
Signatura: PD V Men 56
olej, sololit
v 24,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD V. Menčík 79
olej, karton na desce
25 x 32 cm
Signatura: PD VaMen 73
1962, 1961
serigrafie, barevný linoryt
21,5 x 7, 19 x 8,5 cm
Signatura: Heřmanová V. Menčík, Věra Heřmanová + Václav Menčík