1914
51
113 %
410 Kč
1 000 Kč
litografie
24 x 17,5 cm
litografie
23 x 17 cm
litografie
24 x 17 cm
litografie
24 x 17,5 cm
16 x 15,5 cm
Signatura: Mašek V.
23 x 15 cm
Signatura: M 41
26 x 17 cm
Signatura: Mašek
25 x 16 cm
Signatura: Mašek 40
litografie
18 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 11 cm
Signatura: v kameni Mašek 43
mědirytina
11 x 10 cm
Signatura: Mašek
litografie
26 x 18 cm
Signatura: Mašek V. 31