1914
51
112 %
410 Kč
1 000 Kč
litografie
18 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 11 cm
Signatura: v kameni Mašek 43
mědirytina
11 x 10 cm
Signatura: Mašek
litografie
26 x 18 cm
Signatura: Mašek V. 31
litografie
11 x 6 cm
Signatura: Mašek