1891–1963
litografie, akvarel
18 x 12 cm
Signatura: PD V. Fiala
31,5 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
24,5 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
15,5 x 11,5 cm
Signatura: LD monogram VF, V. Fiala v tisku
litografie 30/35
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD V. Fiala
2 x barevná litografie
6,5 x 7,5 / 14,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V. Fiala, VF v tisku / LD V. Fiala, PD VF v tisku