33
107 %
1 150 Kč
170 000 Kč
olej, plátno
65 x 55,5 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 97
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2000
olej, plátno
110 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Císařovský 2000
Vyvolávací cena: | 52 000 Kč |
2005
olej, plátno
33 x 42 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 05
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
120 x 150 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 01
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2005
olej, plátno
65 x 96 cm
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
65 x 65 cm
Signatura: na rubu T. Císařovský 97
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |