1902–1986
kombinovaná technika, lepenka
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: PD Svatopluk Souček
tempera, lepenka
60 x 44,5 cm
olej, tempera, lepenka
44 x 33 cm
Signatura: PN Svatopluk Součk 63
olej, tempera, lepenka
44 x 33 cm
Signatura: PN Svatopluk Souček 63
tempera
60 x 44,5 cm
olej, tempera, lepenka
44 x 33 cm
kresba tuší, pastel, karton
26 x 35,5 cm (výřez)
Signatura: LD Svatopluk Souček 50
tempera
60 x 44,5 cm
tempera
44 x 32,5 cm
Signatura: PD Svatopluk Souček 69
tempera
44 x 32,5 cm
61 x 45 cm
olej, plátno
35 x 35 cm
Signatura: LN Svatopluk Souček 39