1902–1986
olej, plátno
35 x 35 cm
Signatura: LN Svatopluk Souček 39
olej, plátno
35 x 35 cm
olej, plátno
35 x 35 cm
74 x 59 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
56 x 71 cm
Signatura: Svatopluk Souček 39