1895–1947
akvarel, karton
41 x 52 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala č. 37
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, karton
14 x 18,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olejová tempera, karton
13,5 x 19 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |