plastika, polychromovaná kamenina
v. 105 x 94 cm
Signatura: sign. dole Milkov 89
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2004
akryl, plátno
113 x 101
Signatura: sign. na rubu Milkov 4 - 7/2004
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2005
akryl, plátno
120 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Milkov 2005
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
2005
bronzová plastika
v. 39 cm
Signatura: sign. na soklu Milkov 05
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |