2004
tavené barevné sklo
90 x 60 x 35 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |
2004
bronzová plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. zezadu Milkov 04
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
bronzová plastika
v. 36 cm
Signatura: sign. D Milkov 91
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2016
plastika, leštěný kararský mramor
v. 44 cm
Signatura: sign. zespodu na mramoru Milkov 16
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
2009
bronzová plastika
v. 50 cm
Signatura: sign. na plintě Milkov
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2006
bronzová plastika
v. 44 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 06
2013
nikl, hawaian koa
v. 40 cm
Signatura: sign. na podstavci Milkov 13
bronzová plastika
v. 24 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 98
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signatura: sign. na plintě Milkov 97
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |