1920–1999
olej, překližka
29,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Podhrázský 1947
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, olej, lepenka
22 x 32 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
48 x 44 cm
Signatura: sign. PD Podhrázský 60
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kresba pastelem
40,5 x 54 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
enkaustika, tmel, dřevěná deska
23 x 32 cm
Signatura: sign. LD D. Podhrázský 77
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
po r. 1960
olej, plátno
20,6 x 40 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kresba uhlem, karton
38 x 30 cm
Signatura: sign. PD S.P. 72
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, překližka
30 x 24,5 cm
Signatura: sign. DU S. Podhrázský 61
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba uhlem, frotáž, karton
57 x 31 cm
Signatura: sign. PD S. Podhrázský 64