1873–1936
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
81 x 96 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 23
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 56 cm
Signatura: PD Lolek St. 30
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |