1873–1936
akvarel
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD St. Lolek 1895, na rubu autorské razítko
akvarel
v 16 ✕ š 24,5 cm
barevná litografie
v 87 ✕ š 68 cm
Signatura: neznačeno