1904–1989
32
108 %
340 000 Kč
700 000 Kč
barevná litografie, ruční papír 335/2000
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko G Dali
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno