1904–1989
32
108 %
340 000 Kč
700 000 Kč
barevná litografie, ruční papír 1778/2000
42 x 26,5 cm
Signatura: PD Dali, Salvador Dali v tisku, LD slepotiskové razítko G Dali
barevná litografie, ruční papír 335/2000
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko G Dali
barevná litografie
46,5 x 36 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko Dali
barevná litografie 1041/2000
41,5 x 32,5 cm
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno
porcelánový talíř 2960/4000
22 cm
Signatura: P dalí v tisku