1936–2015
litografie
27 x 48 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
barevný fix, karton
32 x 49,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudol Němec 69
litografie
45 x 32 cm
Signatura: PD R. Němec 79
monotyp
49 x 36,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 85
barevný pastel
32 x 49,5 cm (výřez)
Signatura: PD Rudolf Němec 69
barevná litografie, autorský tisk
62 x 44,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 85
olej, plátno
11 x 115 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1985
28 x 48 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
litografie
34 x 49 cm
Signatura: Rudolf Němec 76