1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
litografie
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 28 ✕ š 19,5 cm
olej, tempera, karton
33,5 x 27 cm (výřez)
Signatura: značeno na rubu Kremlička
30,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: LD razítko pozůstalosti autora