16
208 %
1 700 Kč
2 222 Kč
1999 - 2000
kombinovaná technika, plátno
95 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek R.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2005
kombinovaná technika, juta
100 x 70 cm
Signatura: na rubu Urbásek Robert 2005
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
2004
digitální tisk 11/15
60 x 60 cm
Signatura: Urbásek Robert 2004
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
2001-2
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: na rubu Urbásek Robert 2001-2