olej, akryl, plátno
70 x 60 cm
Signatura: PD Konvička 99
olej, akryl, plátno
70 x 60 cm
Signatura: PD Konvička 95
tuš, pastel
60 x 42 cm
Signatura: PD Konvička 98
2006
barevná litografie 44/50
41,5 x 29,5 cm
Signatura: R. Konvička 06
2006
barevná litografie 44/50
41,5 x 29,5 cm
Signatura: R. Konvička 06
1985, 1986, 1987
3 x akvarel
21 x 10,5 cm 3x
Signatura: 3 x Richard Konvička
litografie
36 x 29 cm
Signatura: R. Konvička 90
barevná litografie 43/200
36 x 29 cm
Signatura: R. Konvička 90
barevná kresba
20 x 10 cm
Signatura: Richar Konvička
akvarel, karton
21,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Rich. Konvička 1986
akvarel, karton
21,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Richard Konvička 1987
akvarel, karton
10,5 x 21,5 cm
Signatura: DU Richard Konvička 1988