barevné fixy
29 x 21 cm
Signatura: PD R. K.
2010
barevná litografie 54/100
58,5 x 42,5 cm
Signatura: PD R. Konvička 2010
2002
barevná litografie, kresba štětcem 34/50
42 x 30 cm
Signatura: PD Konvička 02
2002
barevná litografie, malba štětcem 34/50
42 x 30 cm
Signatura: PD Konvička 02
2006
barevná litografie 27/50
41,5 x 29,5 cm
Signatura: LD R. Konvička 06
2006
barevná litografie 2/50
41,5 x 29,5 cm
Signatura: LD R. Konvička 06
barevná litografie, malba štětcem 54/55
70,5 x 54,5 cm
Signatura: PD R. Konvička 2001
2002
litografie, malba štětcem 34/50
42 x 30 cm
Signatura: PD Konvička 02
barevná litografie, lak 33/35
54 x 43,5 cm
Signatura: PD R. Konvička 92
akvarel
40,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: UD R. Konvička 99
kombinovaná technika, tuš, tempera, pastel
60 x 42 cm
Signatura: PD Konvička 98
kombinovaná technika, akvarel, tempera, koláž
54 x 63,5 cm
Signatura: LD R. Konvička 93