barevná litografie 9/50
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Miotte
reliéfní tisk, barevný grafický list
v 53 ✕ š 39 cm
Signatura: PD P. Bury
za studena litá pryskyřice
v 29 cm
Signatura: neznačeno
v 69 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Bernhard Sandfort
serigrafie 74/100
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Wilding 67
barevná serigrafie 60/100
v 45 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Bonies 72
serigrafie 74/75
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Greavenitz 72
serigrafie 25/25
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Greavenitz 72
opticko-kinetický objekt 4/55
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu na štítku M. Morandini
broušený hliník, deska
v 17 ✕ š 17 cm
Signatura: na rubu na štítku v tisku Alviani
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Wilding 67
objekt, kombinovaná technika, dřevo, plech 76/175
v 50 ✕ š 66 ✕ h 13 cm
Signatura: na rubu Soto
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
leštěná ocel na desce
v 45,5 ✕ š 39,5 ✕ h 13,5 cm
Signatura: na rubu Vincent Pirruccio Milano 1973
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevná serigrafie, plátno 50/75
v 100,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD M. Nigro
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |