akryl, plátno
v 100 ✕ š 100 cm
Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 1989
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, dřevo
v 25 ✕ š 25 cm
Signatura: na rubu Morellet 1986
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
barevná serigrafie 13/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD F. Costalonga 94
barevná akvatinta 10/50
v 55 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Perilli 93
barevná serigrafie
v 32 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Piero Dorazio 1999
barevná serigrafie 18/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: LD L. Veronesi 97
barevná serigrafie 16/50
v 60 ✕ š 60 cm
barevná serigrafie 21/50
v 60 ✕ š 60 cm
litografie 8/60
v 41 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 90
akryl, překližka
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu U. Carrega 99
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
reprodukce fotografie, na rubu tištěný text
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: na rubu Rudolf Sikora, Rudolf Sikora, 1986 na podkladu
kombinovaná technika, ofset krytý hedvábným papírem, karton
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: na rubu monogram I. M. pod PFkou