barevná litografie
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: UD J Kaiser
v 15 ✕ š 24,5 cm
Signatura: neznačeno
strukturální grafika
v 16,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Janíček 64
2 x lept, autorský tisk (I. a III. stav)
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: 2 x PD Škarohlíd 73
suchá jehla 1/20
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 68
kombinovaná grafická technika 7/20
v 23,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Škarohlíd 68
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka 66
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD A. Mikulka, PD 1966
2 x lept, autorský tisk (I. a II. stav)
v 15 ✕ š 12 cm
Signatura: 2 x PD Škarohlíd 72
4 x lept, 3 x autorský tisk
11 x 7,5 / 13,5 x 19 cm
Signatura: 4 x PD Škarohlíd (68, 69)
v 12,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD A. Mikulka, LD 1967
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD A. Mikulka 1968
barevná litografie 1/1
v 19,5 ✕ š 63 cm
Signatura: UD K. Oberthor 71
barevná litografie
v 22 ✕ š 62 cm
Signatura: UD K. Oberthor 75
barevná litografie 37/78
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: UD K. Oberthor 66
barevná strukturální grafika 11/35
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 61
serigrafie, akvarel
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný 72/78
v 33,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Jankovič
barevný ofset 27/100
v 33 ✕ š 47,5 cm
Signatura: LN Paštéka 1980
barevná strukturální grafika 1/35
v 30,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 64
barevná litografie 6/50
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD F. Gross 63
v 26,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Škarohlíd 79
kolorovaná suchá jehla, autorský tisk 19/25
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Toyen
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Toyen