1920–1958
189
141 %
733 Kč
18 831 Kč
lept, dřevoryt 34/99, tisk
11 x 7 / 13 x 8,5 cm
Signatura: 1 x PD P. Šimon
dřevoryt, lept
10,5 x 7 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x neznačeno
reprodukce dřevorytu
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD P. Š v tisku
barevná akvatinta / tužka, akvarel / rytina
11 x 8,5 / 9,5 x 6 / 8 x 4,5 cm
Signatura: 2 x Pavel Šimon
25 x 30 cm
Signatura: PD P. Šimon
13 x 8 cm
Signatura: PD Pavel Šimon
1951
dřevoryt, lept
10,5 x 6,5 / 6 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD P. Šimon