1937–2003
olej, sololit
v 115 ✕ š 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
asambláž, objekt, olej, sololit
165 x 175 x 30 cm
Signatura: sign. LD P. Nešleha 68.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
kresba tužkou, karton
44,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 1978
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tužkou, karton
96 x 69 cm
Signatura: sign. PD Nešleha 82
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
v 115 ✕ š 162,5 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
koláž, asambláž, textil, karton, dřevěná deska
55 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. N. 61, na rubu P. N. 61
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |