1937–2003
29
110 %
200 000 Kč
asambláž, objekt, olej, sololit
165 x 175 x 30 cm
Signatura: sign. LD P. Nešleha 68.
kresba tužkou, karton
44,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 1978