1937–2003
olej, lepenka
v 26 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD monogram P. N. 57., na rubu P. Nešleha 57.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, mastná křída
97 x 70 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 82
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, asambláž, textil, karton, dřevěná deska
55 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. N. 61, na rubu P. N. 61
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kresba tužkou, karton
110 x 80 cm
Signatura: sign. PD P. N. 1973
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, sololit
115 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
grafit na kartonu
111 x 78 cm
Signatura: sign. DU P. N. 1972, Židle II
grafit, karton
111 x 78 cm
Signatura: sign. DU Židle II., P.N. 1972
grafit na kartonu
111 x 77 cm
Signatura: sign. DU Židle IV P. N. 1973
olej, komb. technika, plátno
48 x 36 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |