1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
barevná litografie
18,5 x 26 cm
Signatura: Otto Stritzko v tisku
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: UD Otto Stritzko 64
60. léta
olej, plátno
78 x 91 cm
Signatura: LD O. Stritzko
olej, plátno
80 x 100 cm
barevná litografie
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko