1890–1977
9 x reprodukce kreseb
30 x 45 / 45 x 30,5 cm
Signatura: 7 x Matoušek v tisku
barevná litografie
15,5 x 19,5 cm
Signatura: PD O Matoušek
olej, plátno, lepenka
28,5 x 40 cm
Signatura: PD Ota Matoušek
16 x 20 cm
Signatura: PD OMatoušek
16 x 20 cm
Signatura: PD OMatoušek
litografie
22,5 x 15,5 cm
Signatura: O. Matoušek
litografie
18 x 14 cm
Signatura: O. Matoušek
litografie
17 x 22 cm
Signatura: Matoušek
litografie
18 x 21 cm
Signatura: O. Matoušek
litografie
15 x 20,5 cm
Signatura: O. Matoušek
14,5 x 23 cm
Signatura: O. Matoušek
dřevoryt 65/100
18,5 x 22,5 cm
Signatura: Matoušek