1884–1945
20
273 %
2 800 Kč
8 000 Kč
2 x grafický list
10 x 6 / 9 x 6 cm
Signatura: 2 x D monogram v tisku
v 40 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno
barevný dřevoryt, zinkografie
11,5 x 8,5 / 10 x 7 cm
Signatura: PD O. Štáfl v tisku, LD monogram VŠ 41 v tisku
11,5 x 7,5 cm
Signatura: PD monogram
olej, plátno
26,5 x 35 cm
Signatura: PD O. Štáfl 39
10,5 x 8 cm
Signatura: PD O. Štáfl
barevný dřevoryt, č. 219
22,5 x 20 cm
Signatura: PD O. Štáfl
10,5 x 8 cm
Signatura: PD O. Štáfl
akvarel, pastel, karton, lepenka
34 x 26,5 cm
Signatura: O. Štáfl
akvarel, podlepený karton
34 x 26 cm
Signatura: O. Štáfl
akvarel, karton na lepence
33 x 31 cm
Signatura: O. Štáfl
10,5 x 8 cm
Signatura: O. Štafl