1884–1945
20
273 %
2 800 Kč
8 000 Kč
grafický list
15 x 12 cm
Signatura: monogram v tisku
34 x 26 cm
Signatura: O. Štáfl
11,5 x 8,5 cm
Signatura: O. Štáfl v tisku
9,5 x 6,5 cm
akvarel, pastel, karto
30 x 25 cm
Signatura: O. Štáfl
17,3 x 14,7 cm
Signatura: nesignováno
olej, karton
29,7 x 42,8 cm
Signatura: nesignováno