1884–1921
10
141 %
31 000 Kč
70 000 Kč
akvarel, karton
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD O. Marvánek Hrušová 1920
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1921
35,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Marvánek 21
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
tempera, lepenka
35 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ot. Marvánek 20
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
41 x 29 cm
Signatura: sign. PD O. Marvánek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |