1883–1969
164
122 %
850 000 Kč
7 100 000 Kč
kolem 1920
olej, plátno
69,8 x 49,8 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1907 - 1912
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kubín
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kolem 1902
olej, lepenka
68 x 82,5 cm
Signatura: sign. LD Kubín.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |