1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
akvarel, pastel, tuš, karton
18,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 67
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
36,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1991
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
45 x 63 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1956
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |