1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
26 x 17 cm
Signatura: Janeček
serigrafie 39/50
31,5 x 22 cm
Signatura: Ota Janeček 86
13 x 8,5 cm
Signatura: Ota Janeček
16 x 10,5 cm
Signatura: Ota Janeček
grafický list
21,5 x 15 cm
Signatura: Ota Janeček
24 x 11 cm
Signatura: Ota Janeček
24 x 11 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla 31/60
6 x 11,5 cm
Signatura: Ota Janeček
20,7 x 10 cm
Signatura: nesignováno
40. léta
litografie
13 x 8,7 cm
Signatura: Janeček
komb. technika, tuš, pastel
28 x 20 cm
Signatura: Ota Janeček 83
40. léta
linoryt 79/200
13,5 x 10 cm
Signatura: Ota Janeček